Apie gamintoją

Bendrovė „Orling Spol. S.r.o.“ 1992 metais įsteigta Čekijos Respublikos mieste Ustyje prie Orlicės. Ją kartu su savo dukra Kateřina Duškova, žentu Petru Dušeku ir kitais partneriais įkūrė prof. Milanas Adamas – pasaulyje gerai žinomas reumatologijos ir jungiamųjų audinių biochemijos specialistas. Bendrovė kuria ir gamina dviejų rūšių produktus: skirtus žmonėms ir veterinarinius (šunims, žirgams). „Orling“ produktai padeda maitinti ir regeneruoti judamąjį aparatą, o visų jų pagrindas – kolageno hidrolizatas.

Pagrindinę gamybos programą sudaro maisto papildai, kurių sudėtyje yra itin efektyvus chondroapsauginių SYSADOA (angl. Syptomatic slow acting drugs of ossteoarthrosis – liet. osteoartrozės simptomus mažinantys lėtai veikiantys vaistai) medžiagų kompleksas. Taip pat naudojami svarbiausi kolageno peptidai, sukurti žmonių ir jų keturkojų draugų – šunų bei žirgų – judamojo aparato apsaugai ir padedantys jam regeneruotis. Preparatai gaminami griežtai laikantis higienos reikalavimų ir vykdant nuolatinę kontrolę.

Kolageno preparatai dėl unikalios aminorūgščių sudėties ypač gerai regeneruoja judamojo aparato jungiamuosius audinius. Nors Čekijoje jie itin plačiai naudojami, pasaulis dar tik pradeda atrasti ir įvertinti teigiamą kolageno hidrolizato poveikį.

PROF. MILANAS ADAMAS – „ORLING SPOL. S.R.O.“ ĮKŪRĖJAS

Prof. Milanas Adamas – medicinos mokslų daktaras, Niujorko mokslų akademijos narys, reumatologas ir garsus jungiamųjų audinių biochemijos specialistas – vienas geriausiai žinomų Čekijos medicinos mokslininkų. Jo mokslinio ir tiriamojo darbo svarba jau porą dešimtmečių sklinda toli už šalies ribų ir labai vertinama kitose pasaulio valstybėse. Prof. M. Adamas daugiau kaip 50 metų tyrė kolageną ir jo metabolinę svarbą judamajam aparatui, sergant reumato ligomis. Jis taip pat užsiimė vaikų ir suaugusiųjų judamojo aparato problemų prevencija, gydymu ir yra sukūręs dietą, kurioje gausu kolageno hidrolizato.

Prof. M. Adamas tiek savo šalyje, tiek užsienyje išspausdino daugiau kaip 250 mokslo darbų, kurių tematika susijusi su reumatologijos, biologijos ir jungiamųjų audinių biochemijos klausimais. Taip pat jis yra prisidėjęs kaip bendraautoris prie daugelio Čekijos ir kitų šalių mokslinių monografijų. 2003 m. už savo įnašą į medicinos mokslą buvo apdovanotas prestižiniu UNESCO prizu.

„Orling s. r. o.“ taiko prof. M. Adamo tyrimų klinikines žinias bei patirtį, nes būtent jos yra žmonėms kuriamų preparatų – „Geladrink®“, „Calcidrink®“ ir „Chondrotin®“ – pagrindas.

Visi gauti praktiniai ir sportiniai mokslinių tyrimų bei klinikinių bandymų rezultatai padeda bendrovei „Orling s. r. o.“ gerinti savo produktus ir teikia naudą visiems, kas juos vartoja.

Krepšelis
Scroll to Top